سه شنبه, 10 مرداد 1396 ساعت 16:04

پیام تبریک دکتر رهبر به مناسبت قهرمانی تیم های رباتیک دانشگاه آزاد اسلامی در مسابقات جهانی ربوکاپ 2017

دکتر فرهاد رهبر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با صدور پیامی، قهرمانی تیمهای رباتیک دانشگاه آزاد اسلامی در مسابقات جهانی ربوکاپ 2017 ژاپن را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی،‌ دکتر فرهاد رهبر در این پیام آورده است:

"بسمه تعالی"

کسب پنج مقام قهرمانی غرورآفرین و مسرت بخش توسط تیم های دانشگاه آزاد اسلامی یزد، قزوین و ایلخچی در مسابقات جهانی ربوکاپ 2017 ژاپن، نشان از شایستگی، لیاقت و شجاعت فرزندان برومند این کشور است که در این عرصه بار دیگر پرچم مقدس ایران اسلامی را برافراشتند.

بی تردید، این درخشش و پیروزی گرانقدر حاصل برنامه ریزی هوشمندانه و اعتماد به جوانان خلاق و مبتکری است که توانستند جرات علمی را با حضوری مقتدرانه در این دوره از مسابقات معنا کنند و این امر مقدمه ای برای فتح قله های افتخار در سایر عرصه های علمی خواهد بود؛ امیدوارم که با هدفگذاری، حمایت و همت مسئولان و جوانان نخبه دانشگاه، طرح ها و برنامه ها در حوزه های مختلف علمی نظیر رباتیک به تولید ثروت و رفع نیازهای جامعه بینجامد.

اینجانب، موفقیت ارزشمند و افتخارآفرین تیم های رباتیک دانشگاه آزاد اسلامی را به همه مربیان، دست اندرکاران و دانشجویان عزیز تیمهای رباتیک واحدهای دانشگاهی یزد، قزوین و ایلخچی تبریک می گویم و از خداوند منان توفیق روز افزون و سربلندی این عزیزان را مسئلت دارم.

فرهاد رهبر

منبع: روابط عمومی دانشگاه آزاداسلامی

شرکت های مستقر

چند رسانه ای

شمارنده بازدیدها

18634
TodayToday111
YesterdayYesterday169
This_WeekThis_Week464
This_MonthThis_Month2588
All_DaysAll_Days18634