چهارشنبه, 19 مهر 1396 ساعت 12:03

ابلاغ بخشنامه دانشگاه آزاد درباره نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فن‌بازار

نمایشگاه بزرگ دستاوردهای پژوهشی و فن‌بازار دانشگاه آزاد اسلامی برای ارائه جدیدترین فعالیت‌های علمی و پژوهشی دانشگاه همزمان با هفته پژوهش و فناوری در محل نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

، دکتر بیژن رنجبر، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی در بخشنامه‌ای به روسای واحدهای مرکز استان و روسای واحد جامع مستقل و رئیس سازمان سما با تاکید بر لزوم معرفی دستاوردهای واحدهای دانشگاه و شرکت آن‌ها در نمایشگاه یادشده برای حضور هر چه باشکوه‌تر دانشگاه در این رویداد از آن‌ها خواسته تا براساس دستورالعمل زیر اقدام کنند.

واحدهای مرکز استان باید با جمع آوری دستاوردها، اختراعات و نوآوری‌های واحدهای استان تابعه در نمایشگاه شرکت کنند.

واحدهای استان تهران به صورت مستقل در غرفه‌های جداگانه به ارائه دستاوردهای خود در نمایشگاه اقدام کنند. شرکت و ارائه همه محصولات مراکز رشد شرکت‌های دانش‌بنیان واحدهای دانشگاهی در نمایشگاه الزامی است.

همچنین واحدها باید دستاوردهای خود را به صورت بنر و استند و نمونه دستاوردهای واحدها و مراکز رشد به صورت فیزیکی و تولید شده در دو سال اخیر در نمایشگاه ارائه شوند.

در بخش دیگری از این بخشنامه تاکید شده است که همه واحدهای دانشگاهی شرکت کننده در این نمایشگاه باید حداکثر تا تاریخ 15 آبان فهرست دستاوردهای قابل ارائه خود را به همراه معرفی نماینده به معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه ارائه دهند.

واحدهای دانشگاهی باید با مراجعه به سامانه ارزیابی فناوری ایران (سافا) به نشانی Www.irantechhub.irاطلاعات محصولات فناورانه جدید یا ویرایش اطلاعات محصولات ثبت‌شده را انجام دهند.

براساس این بخشنامه معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی برای پرداخت هزینه‌های شرکت در نمایشگاه با برداشت مبلغ 46 میلیون ریال از ردیف اعتبار پژوهشی سال 96 هر استان و واحدهای شرکت‌کننده موافقت کرده است.

منبع: خبرگزاری آنا

شرکت های مستقر

چند رسانه ای

شمارنده بازدیدها

18634
TodayToday111
YesterdayYesterday169
This_WeekThis_Week464
This_MonthThis_Month2588
All_DaysAll_Days18634