دوشنبه, 22 آبان 1396 ساعت 14:19

تیم های امداد رسانی به مناطق زلزله زده در حال تشکیل است

سرپرست مرکز عمرانی، املاک و مستغلات دانشگاه آزاد اسلامی:

خسارت جانی در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی نداشته ایم

 اقبال شاکری گفت: واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در شهرهای همدان، کردستان و شهرهای نزدیک به مناطق زلزله زده در حال تشکیل تیم و آماده سازی کمک به مصدومان این حادثه هستند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، اقبال شاکری، سرپرست مرکز عمرانی، املاک و مستغلات دانشگاه آزاد اسلامی ضمن عرض تسلیت درگذشت تعدادی از هموطنان در پی زلزله شب گذشته، گفت: امیدوارم دستگاه ها و سازمان هایی که در حال امداد رسانی هستند بتوانند هر چه سریع تر خدمات امدادی و کمک رسانی را به مصدومان این حادثه برسانند.

شاکری در خصوص خسارات وارده به کارکنان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در پی وقوع این حادثه گفت: از آنجایی که این حادثه در ساعت غیراداری رخ داد، هیچ فردی دچار صدمه نشده است، البته ممکن است در سطح شهر همکاران ما آسیب دیده شده باشند که امیدواریم حال این عزیزان مساعد باشد.

وی افزود: با همکاری دکتر پورعباس معاون توسعه مدیریت و منابع، در معاونت عمرانی تیم تحقیقاتی تشکیل شده که به طور مستمر با این واحد ها در تماس هستند تا آخرین وضعیت را گزارش کرده و اگر نیاز به کمک و امدادرسانی وجود دارد، بلافاصله اقدام شود.

شاکری با بیان اینکه خوشبختانه هیچ گونه خسارت جانی در واحدهای کرمانشاه، گیلانغرب و قصر شیرین نداشته ایم، افزود: گزارش ها حاکی از آن است که در منطقه سرپل ذهاب زلزله خسارات زیادی برجای گذاشته و طبیعتا برخی از ساختمان های واحد دانشگاهی این شهر تخریب شده است.

منبع: روابط عمومی دانشگاه آزاداسلامی

شرکت های مستقر

چند رسانه ای

شمارنده بازدیدها

15360
TodayToday56
YesterdayYesterday71
This_WeekThis_Week56
This_MonthThis_Month1293
All_DaysAll_Days15360